لوله گلپایگان-پلیمر گلپایگان-لوله برقی گلپایگان لوله گلپایگان-پلیمر گلپایگان-لوله برقی گلپایگان لوله گلپایگان-پلیمر گلپایگان-لوله برقی گلپایگان لوله گلپایگان-پلیمر گلپایگان-لوله برقی گلپایگان لوله گلپایگان-پلیمر گلپایگان-لوله برقی گلپایگان

تولید کننده لوله و اتصالات PVC-u

پلیکا گلپایگان
پلیکا گلپایگان

پلیکا گلپایگان

تاسیسات یکی از بخش های مهم در ساختمان است که در صورت آسیب می تونه خسارات جبران ناپذیری به ساختمان وارد کند.

مشکلات برجسته ای که بر اثر استفاده از لوله های بی کیفیت به وجود میاد عبارتند از :

  • .نشت فاضلاب به داخل ساختمان و ایجاد مشکلات متعدد و آسیب های فراوان به واحد های دیگر ساختمان
  • ترکیدگی لوله ها به دلیل جنس مواد اولیه نا مرغوب که در برابر فشارهای فاضلا و نشت ساختمان و مواد شیمیایی موجود در فاضلاب به وجود می آید.
  • نشتی از محل اتصالات که به علت عدم فیتینگ مناسب لوله ها رخ میده و با چسب و مواد دیگر هم قابل رفع نیست که در این مواقع برخی از تاسیسات کاران سعی می کنند محل اتصالات را به دلیل عدم فیت شدن با چسب خیلی زیاد پر کنند که علاوه بر نداشتن توجیه اقتصادی، به دلیل عدم تحمل چسب در مقابل فشار های فاضلاب بعد از مدتی شروع به نشتی از همان محل رخ می دهد.
  • مشکل دیگر گرفتگی به دلیل عدم صیقل بودن جداره داخلی لوله و ایجاد رسوب در محصول می باشد. نگران نباشید گلسار پلیمر گلپایگان با تولید محصول با کیفیت از مواجه شما با این مشکلات جلوگیری می کند. ما در شرکت با بهری گیری از کادر مجرب و مواد اولیه مرفوب و انواع تست های آزمایشگاهی سخت گیرانه و دقت در زمینه فیتینگ بودن محصول این اطمینان خاطر را به شما می دهیم. پس در زمینه تاسیسات فاضلاب ساختمان نام گلسار پلیمر گلپایگان را بخاطر داشته باشید.